ROZPŁYŃ SIĘ NICZYM NASZE OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO

CZYM WŁAŚCIWIE JEST OLEJ TŁOCZONY NA ZIMNO?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ! PSST, PRZESCROLLUJ W DÓŁ, ABY ZOBACZYĆ FILM NA TEMAT PROCESU TŁOCZENIA NA ZIMNO!

Wiesz, czym szczególnym wyróżniają się oleje tłoczone na zimno? Tłoczenie na zimno znane jest od wieków jako jedna z lepszych metod pozyskiwania substancji. Podczas tego procesu nie stosuje się zewnętrznego źródła ciepła. To łagodne postępowanie nie zmienia i nie niszczy olejów, witamin czy antyoksydantów, przez co zachowują one swoją skuteczność.

Pozwala także utrzymać naturalny kolor i zapach olejów oraz zachować wszelkie cenne składniki odżywcze, antyoksydanty, zdrowe kwasy tłuszczowe i witaminy z grup A, B, C i E.

Nasze formuły pozostawiają na skórze i włosach delikatną, nietłustą warstwę, która zapewnia nawilżenie i odżywienie.

ZA KULISAMI

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu tłoczenia na zimno? Nasi eksperci otwierają drzwi laboratoriów i pokazują, w jaki sposób pozyskują cenne oleje z naszych naturalnych składników w wyniku procesu tłoczenia na zimno.

You need to accept cookies to play this video

ODKRYJ WIĘCEJ:

WHEN IT COMES TO SUSTAINABILITY, WE GO FOR MULTIPLE PARTNERS.

We support different social & environmental projects, in cooperation with the Plastic Bank for example, we help to remove and recycle plastic from beaches to produce our bottles.

ŻEGNAMY SILIKONY, PARABENY I SZTUCZNE BARWNIKI.

W przeciwieństwie do wielu innych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, nasze produkty nie zawierają silikonów, parabenów i sztucznych barwników.

ODKRYJ WIĘCEJ

 

KUP PRODUKTY NATURE BOX TUTAJ:

natura logo

NASI BOHATEROWIE

JUŻ W SPRZEDAŻY:
REMIX „PURPLE
RAIN”.

LUBISZ AWOKADO
NA GRZANKACH?
POKOCHASZ JE
TAKŻE NA WŁOSACH.