ŻEGNAMY SILIKONY I SZTUCZNE BARWNIKI*

W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIELU DOSTĘPNYCH PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI CIAŁA I WŁOSÓW, NASZE PRODUKTY NIE ZAWIERAJĄ SILIKONÓW I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW. PRZESCROLLUJ W DÓŁ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

*W zależnosci od produktu

Produkty Nature Box stronią od wielu rzeczy. Po pierwsze i najważniejsze: nie przeprowadzamy testów na zwierzętach. Nature Box może pochwalić się tytułem certyfikowanego produktu wegańskiego. Z tego powodu krzywdzenie zwierząt byłoby pozbawione jakiegokolwiek sensu. Po prostu jesteśmy z Tobą szczerzy.

Stronimy również od wykorzystywania pewnych substancji chemicznych w naszych produktach. Silikony? Przykro nam, zakaz wstępu. Sztuczne barwniki? Nigdy za nimi nie przepadaliśmy i nie zaprosimy ich do naszych pięknych butelek i kostek. Chociaż w kwestii kolorów lubimy puścić wodze fantazji, jeśli chodzi o Twoją skórę i włosy wolimy proste, odświeżające i klasyczne rozwiązania.


*W zależnosci od produktu

Zdecydowaliśmy więc, że maksymalnie wykorzystamy przetworzony plastik. Nasze butelki są wykonane w minimum 25% z plastiku pochodzącego z recyklingu. To dobry początek, a procent ten jeszcze wzrośnie, ponieważ staramy się unikać niepotrzebnego wykorzystywania plastiku.

ODKRYJ TAKŻE:

WHEN IT COMES TO SUSTAINABILITY, WE GO FOR MULTIPLE PARTNERS.

We support different social & environmental projects, in cooperation with the Plastic Bank for example, we help to remove and recycle plastic from beaches to produce our bottles.

ROZPŁYŃ SIĘ NICZYM NASZE OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO

Zastanawiasz się, czym właściwie jest olej tłoczony na zimno? Pozwól nam wytłumaczyć, w jaki sposób się go pozyskuje i jakie są jego zalety.

ODKRYJ WIĘCEJ

 

KUP PRODUKTY NATURE BOX TUTAJ:

natura logo

NASI BOHATEROWIE


JUŻ W SPRZEDAŻY:
REMIX „PURPLE
RAIN”.

 

LUBISZ AWOKADO
NA GRZANKACH?
POKOCHASZ JE
TAKŻE NA WŁOSACH.