ZAPACHY

NASZE ZAPACHY ZAWIERAJĄ NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE I WSZYSTKIE SĄ POCHODZENIA NATURALNEGO
 

GRANAT

OWOCOWY - ENERGETYZUJĄCY

BŁYSK ŚWIATŁA I OCHRONA DZIĘKI POTĘŻNEJ SILE GRANATU, OBUDZONEJ NATURALNYMI JAGODAMI I NOWOCZESNĄ MIESZANKĄ OWOCÓW DLA INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI.

AWOKADO

ŚWIEŻY - NOWOCZESNY - SOCZYSTY

GŁĘBOKA REGENERACJA, KTÓREJ TOWAZYSZY ŚWIEŻA I NOWOCZESNA INTERPRETACJA ZAPACHU AWOKADO. SOCZYSTY AROMAT OWOCÓW JEST RÓWNOWAŻONY ZIELONYMI NUTAMI I OTULONY DELIKATNYMI NUTAMI DRZEWNYMI, NADAJĄCYMI MIĘKKOŚCI.

ARGAN

DRZEWNY - KWIATOWY - BURSZTYNOWY

POCZUJ NATURALNY ZAPACH PEŁEN MIŁOŚCI. NUTY GŁOWY TO DZIKI MIÓD I SZLACHETNY YLANG, PO KTÓRYM NASTĘPUJE BOGATA I SŁODKA RÓŻA, PRZECHODZĄCA W ZMYSŁOWE NUTY IRYSA I OWOCÓW. WYRAZISTE POŁĄCZENIE EGZOTYCZNEJ WANILII I DELIKATNEGO OLEJKU ARGANOWEGO PIEŚCI ZMYSŁY, A KOMPOZYCJĘ KOŃCZY GŁĘBOKIE TŁO EGZOTYCZNEJ DRZEWNEJ PACZULI.

KOKOS

JADALNY - EGZOTYCZNY OWOCOWY - KOKOSOWY

NOWOCZESNIE EGZOTYCZNY, OWOCOWY I ŚWIEŻY ZAPACH ODSŁANIA PRZYJEMNIE ORZEŹWIAJĄCĄ WODĘ KOKOSOWĄ OTOCZONĄ NUTAMI JASNEGO DREWNA.

MARAKUJA

OWOCOWY - ELEGANCKI - ZJAWISKOWY

PRZENIKLIWIE LEKKA, BOSKA KOMPOZYCJA OWOCÓW W POŁĄCZENIU Z SOCZYSTYMI, MIENIĄCYMI SIĘ TONAMI ELEGANCJI SPRAWIA, ŻE ZAPACH TEN JEST WYJĄTKOWY.

OLIWKA

KWIATOWY - CYTRUSOWY - DRZEWNY

ŚWIEŻY I CIEPŁY AROMAT ROŚLINNY TŁOCZONEGO NA ZIMNO OLEJU Z OLIWEK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. ZAPACH TEN PRZYWODZI NA MYŚL LETNIE SŁOŃCE POPRZEZ ORZEŹWIAJĄCE CYTRUSOWO-ZIELONE NUTY PROWADZĄCE DO CIEPŁEGO KWIATOWEGO, KORZENNEGO SERCA, KTÓRE SZLACHETNIE OSADZAJĄ SIĘ W ROZPIESZCZAJĄCYM BURSZTYNIE, WETIWERII I DRZEWIE SANDAŁOWYM.

MIGDAŁ

ZMYSŁOWY - ŁAKOMY - KREMOWY

STWORZYLIŚMY NATURALNY MIGDAŁOWY ZAPACH, KTÓRY PRZENOSI SIĘ NA ZMYSŁOWE I KREMOWE TŁO DLA SMAKOSZY.