Nasze historie | Misja marki

NASZA ZIELONA MISJA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

Tak jak Ty, Nature Box troszczy się o planetę.
Naszą ambicją jest wykorzystanie plastiku z recyklingu tam, gdzie tylko możemy - wszystkie nasze butelki szamponów, odżywek, żeli pod prysznic i balsamów zawierają 25% plastiku z recyklingu.

Jednak w temacie odpowiedzialności społecznej mamy do powiedzenia znacznie więcej!
Nature Box współpracuje z międzynarodowymi organizacjami rozwojowymi i wspiera lokalnych rolników w zrównoważonych uprawach. Dwa projekty są aktualnie realizowane - dziękujemy za Wasze wsparcie.

HISTORIA GUAR

Guar to składnik wykorzystywany w pielęgnacji włosów i skóry. Znajdziemy go w produktach Nature Box, a od 2017 roku Nature Box wspiera rolników uprawiających guar w pustynnym regionie Bikaner w indyjskim stanie Radżastan. Dzięki temu rolnicy zdobywają wiedzę jak uprawiać guar w sposób zrównoważony i otrzymują wsparcie socjalne, a także zakładają ogródki przydomowe.
Zobacz więcej i odkryj pierwsze efekty naszej współpracy! 

HISTORIA OLEJU PALMOWEGO

Nature Box połączył siły z Solidaridad dla zrównoważonych upraw oleju palmowego. Solidaridad jest międzynarodową organizacją rozwojową, która wspiera lokalnych rolników w zrównowazonej uprawie oleju palmowego w kilku regionach świata. Odkryj jeden z projektów w Nigerii, gdzie lokalni rolnicy są szkoleni i wspierani w zrównoważonej uprawie oleju palmowego. Pozwala to im zwiększyć produktywność upraw, przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu środowiskowego. Rolnicy otrzymują także lokalny certyfikat za prowadzenie zrównoważonej uprawy. Kliknij i sprawdź - Travel in Africa.