Zapachy

NASZE ZAPACHY ZAWIERAJĄ NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE I WSZYSTKIE SĄ POCHODZENIA NATURALNEGO

< Back

Zapachy

GRANAT

Owocowy - Energetyzujący

Błysk światła i ochrona dzięki potężnej sile granatu, obudzonej naturalnymi jagodami i nowoczesną mieszanką owoców dla intensywnej pielęgnacji.

Awokado

Świeży - Nowoczesny - Soczysty

Głęboka regeneracja, której towazyszy świeża i nowoczesna interpretacja zapachu awokado. Soczysty aromat owoców jest równoważony zielonymi nutami i otulony delikatnymi nutami drzewnymi, nadającymi miękkości.

Argan

Drzewny - Kwiatowy - Bursztynowy

Poczuj naturalny zapach pełen miłości. Nuty głowy to dziki miód i szlachetny ylang, po którym następuje bogata i słodka róża, przechodząca w zmysłowe nuty irysa i owoców. Wyraziste połączenie egzotycznej wanilii i delikatnego olejku arganowego pieści zmysły, a kompozycję kończy głębokie tło egzotycznej drzewnej paczuli.

Kokos

Jadalny - Egzotyczny owocowy - Kokosowy

Nowoczesnie egzotyczny, owocowy i świeży zapach odsłania przyjemnie orzeźwiającą wodę kokosową otoczoną nutami jasnego drewna.. 

Marakuja

Owocowy - Elegancki - Zjawiskowy

Przenikliwie lekka, boska kompozycja owoców w połączeniu z soczystymi, mieniącymi się tonami elegancji sprawia, że zapach ten jest wyjątkowy.

Oliwka

Kwiatowy - Cytrusowy - Drzewny

Świeży i ciepły aromat roślinny tłoczonego na zimno oleju z oliwek najwyższej jakości. Zapach ten przywodzi na myśl letnie słońce poprzez orzeźwiające cytrusowo-zielone nuty prowadzące do ciepłego kwiatowego, korzennego serca, które szlachetnie osadzają się w rozpieszczającym bursztynie, wetiwerii i drzewie sandałowym.

Migdał

Zmysłowy - Łakomy - Kremowy

Stworzyliśmy naturalny migdałowy zapach, który przenosi się na zmysłowe i kremowe tło dla smakoszy.